Resim Yarışması Birincileri Ödüllerini Aldı

Koronavirüs salgını nedeniyle eğitimlerine evde devam eden öğrencilere yönelik Başiskele Belediyesi tarafından düzenlenen Ödüllü Resim Yarışması’nda 4 kategorinin birincileri ödüllerini aldı.

Resim Yarışması Birincileri Ödüllerini Aldı

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgınını bertaraf edebilmek için “Evde Kal” çağrılarına uyan Başiskeleli öğrencilere yönelik Başiskele Belediyesi tarafından düzenlenen resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler geçen hafta belli olmuştu.

Başiskele ilçesindeki 5. 6. 7. ve 8. sınıf öğrenciler arasında düzenlenen “Ailemizle Evimiz Okulumuz” Resim Yarışması'nda 4 kategoride birinci olan öğrencilere ödülleri, Başiskele Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü personelleri aracılığıyla evlerine kadar gidilerek teslim edildi.

5. Sınıf Kategorisinde 1. olan Serdar Ortaokulu öğrencisi Ümmügülsüm Katık, 6. Sınıf Kategorisinde 1. olan Güneş Ortaokulu öğrencisi Murat Çağrı Bilgin, 7. Sınıf Kategorisinde 1. olan Şehit Emrah Sapa Ortaokulu öğrencisi Tuana Erdem ve 8. Sınıf Kategorisinde 1. olan Yuvacık Aydınkent Ortaokulu öğrencisi Halime Tan 1000 TL’lik ödüllerini aileleriyle birlikte evlerinde teslim aldılar.

BAŞKAN ÖZLÜ JÜRİDEN TAM PUAN ALAN ÖĞRENCİYE SÜRPRİZ YAPMIŞTI

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, “Ailemizle Evimiz Okulumuz” Resim Yarışması'nda 6. Sınıf kategorisinde jüri üyelerinden tam puan alarak 1. olan Güneş Ortaokulu öğrencisi Murat Çağrı Bilgin ve ailesine geçen hafta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sürpriz yaparak 1000 TL’lik ödülünü ve resminin basılı olduğu brandayı aileye teslim etmişti.

Her sınıf kategorisinde 1'inciye 1000 TL, 2'inciye 500 TL ve 3'üncüye 250 TL, Jüri ve Başkan Özel Ödülü kazananlara Tablet bilgisayar verilen Resim Yarışması'nda dereceye giren diğer minik ressamlar da ödüllerini aldı.

5. Sınıf Kategorisinde Dereceye Girenler:

1. Ümmügülsüm Katık - Serdar Ortaokulu – 5/C

2. Ela Karaoluk - Şehit Emrah Sapa Ortaokulu – 5/D

3. Ceren Güven - Misak-ı Milli Ortaokulu

6. Sınıf Kategorisinde Dereceye Girenler:

1. Murat Çağrı Bilgin - Güneş Ortaokulu – 6/B

2. Nehir Aydın - Aydınkent Ortaokulu – 6/B

3. Ahmet Eren Argın - Aydınkent Ortaokulu

7. Sınıf Kategorisinde Dereceye Girenler:

1. Tuana Erdem - Şehit Emrah Sapa Ortaokulu – 7/C

2. Gülce Güler - Aydınkent Ortaokulu – 7/B

3. Miray Akbaş - Yuvacık Aydınkent Ortaokulu

8. Sınıf Kategorisinde Dereceye Girenler:

1. Halime Tan - Yuvacık Aydınkent Ortaokulu – 8/A

2. Alp Doğukan Yüksel - Şehit Yunus Emre Ezer Ortaokulu – 8/C

3. Nursen Topçu - Yuvacık Aydınkent Ortaokulu

Jüri Özel Ödülü:

Eflin Berr Şeflek - Özel Nadide Ortaokulu – 6/B

Başkan Özel Ödülü:

Betül Çapa - Şehit Emrah Sapa Ortaokulu - 6/C

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.