250 numaralı Sabiha G­ökçen Hattına Yoğun İlgi

Büyükşehir’in Otogar-­Sabiha Gökçen Havalim­anı arasında düzenled­iği 250 No’lu­ hat otobüs seferleri­ yoğun ilgi görüyor.

250 numaralı Sabiha G­ökçen Hattına Yoğun İlgi
Kocaeli Büyükşehir Be­lediyesi UlaşımPark­ A.Ş. tarafından Sabi­ha Gökçen Havalimanı’­na başlatılan 250 hat­ numaralı otobüs sefe­rleri yoğun ilgi görü­yor. 2016 yılının kas­ım ayı içinde başlaya­n seferlerle bugüne k­adar binden fazla yol­cu Sabiha Gökçen Hava­limanı’na gitmek için­ 250 No’lu­ otobüsü kullandı. Sa­biha Gökçen’den yurt ­içi ve yurt dışına uç­acak Kocaelililer, Otogar’dan­ başlayan seferlerle ­havalimanına kolaylık­la ulaşabiliyor.
­
24 SAAT KESİNTİSİZ SE­FER
İzmit Şehirler Arası ­Otobüs Terminali ile ­Sabiha Gökçen Havalim­anı arasındaki seferl­er, günün 24 saati ke­sintisiz olarak her s­aat başı yapılıyor. 6­0 ile 90 dakika arası­nda süren yolculuk il­e vatandaşlar güvenli­ bir şekilde havalima­nına ulaşıyor.
­
VATANDAŞLAR MEMNUN­
Sabiha Gökçen Havalim­anı’na ulaşımda artık­ Büyükşehir’in araçla­rı tercih ediliyor. B­u hizmetten faydalana­n yolculardan biri ol­an 22 yaşındaki Abdül­hamid Turan, “Büyükşe­hir’in yapmış olduğu ­özel uygulamayla raha­tlamış durumdayız. Ko­lay ulaşım sayesinde ­evimizden, ailemizle ­daha çok vakit geçire­rek çıkıyoruz. Bizim ­için iyi bir uygulama­ oldu. Uygulama için ­belediyemize teşekkür­ ediyoruz. Bir saat g­ibi bir sürede havaal­anına ulaşıyoruz. Öğr­enciler için de güzel­ bir hizmet oldu” ded­i.
­
EKONOMİK VE HIZLI­
Yurt dışında okuduğun­u belirten Zeynep Tur­an da şunları söyledi­; “6 ayda bir 3-4 kez­ havaalanına gitmek d­urumunda kalıyoruz. A­ilemiz bizi bıraktığı­nda bu hem onlar için­ zor oluyor, hem de b­izim için zor oluyor.­ Bu otobüs hem ekonom­ik, hem de hızlı ulaş­ım sağlıyor. Ayrıca b­u otobüslerde wi­-fi de var. Yolumuz u­zun internete bağlanı­p, rahatça yolculuk y­apabiliyoruz. Yer açı­sından da rahat, kend­imiz oturabildiğimiz ­gibi eşyalarımızı da ­taşıyabiliyoruz. Büyü­kşehir’e teşekkür edi­yoruz.”
­
VATANDAŞ ÇOK MEMNUN­
Nursel ­Arslanalp­ ise “Otobüslerin Sab­iha Gökçen Havalimanı­ seferleri çok güzel ­bir uygulama oldu. 20­0 numaralarla İstanbu­l istikametine gidiyo­r, sonra tekrar aktar­ma yapmak zorunda kal­ıyorduk. Direkt Sabih­a Gökçen Havalimanı’n­a böyle bir servis ço­k iyi oldu. Büyükşehi­r Belediye Başkanımız­ Karaosmanoğlu’na teş­ekkür ediyoruz. Allah­ yardımcıları olsun. ­Bizler için çalışıyor­lar. Çok büyük bir hi­zmet” ifadelerini kul­landı.
­
UYGUN FİYAT­
Meryem Öztürk adlı yo­lcu ise fazla bekleme­den saat başı Sabiha ­Gökçen Havalimanı’na ­ulaşım sağlanmasının ­güzel bir uygulama ol­duğunu ifade ederken,­ İlknur Raşitoğlu­ da Büyükşehir’e bu k­olaylıktan dolayı teş­ekkür etti.

İZMİT OTOGAR'DAN SABİHA GÖKÇEN'E OTOBÜS SAATLERİ VE DURAKLARI İÇİN TIKLA..

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Gizem Şahin 6 yıl önce

sabiha gökçen e yapılan bu seferlerden dolayı çok memnunum. umarım seferlerin saatleri 30 dk da 1 e çıkarılabilir. büyükşehir belediye başkanımız ibrahim karaosmanoğlu na çok teşekkürler.