ÖĞRENCİLER BAŞKANLIK KUPASINDA TER DÖKECEK

Başkanlık Kupası adı altına düzenlenen şampiyonaya 31 orta okul takımı katılıyor. 13-30 Kasım tarihleri arasındaki Başkanlık Kupası maçları Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak. 17'si erkek 14'ü de kızlardan oluşan takımlar 5 grup halinde mücadele edecekler.

BAŞKANLIK KUPASI KIZLAR BASKETBOL TURNUVA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

B GRUBU

1- EMEK DAYANIŞMASI O.O

1- 50. YIL O.O

2- ULUBATLI HASAN O.O

2- HIZIRREİS O.O

3- Ş. ÜMİT BALKAN O.O

3- 30 AĞUSTOS O.O

4- 75. YIL O.O

4- 7. BORU O.O

E GRUBU

1- EDEBALİ O.O

2- KAZIM KARABEKİR O.O

3- YARBAY REFİK CESUR O.O

KIZLAR TAKIM MÜSABAKA PROGRAMI 

TARİH – GÜN

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

21 KASIM 2017

SALI

10.00

EMEK DAYANIŞMASI O.O – 75. YIL O.O

ATATÜRK S.S

11.00

ULUBATLI HASAN O.O – Ş. ÜMİT BALKAN O.O

ATATÜRK S.S

12.00

50. YIL O.O – 7. BORU O.O

ATATÜRK S.S

13.00

HIZIRREİS O.O – 30 AĞUSTOS O.O

ATATÜRK S.S

14.00

EDEBALİ O.O – KAZIM KARABEKİR O.O

ATATÜRK S.S

23 KASIM 2017 PERŞEMBE

10.00

YARBAY REFİK CESUR O.O – EDEBALİ O.O

ATATÜRK S.S

11.00

50. YIL O.O – 30 AĞUSTOS O.O

ATATÜRK S.S

12.00

7. BORU O.O – HIZIRREİS O.O

ATATÜRK S.S

13.00

EMEK DAYANIŞMASI O.O – Ş. ÜMİT BALKAN O.O

ATATÜRK S.S

14.00

75. YIL O.O – ULUBATLI HASAN O.O

ATATÜRK S.S

24 KASIM 2017 CUMA

10.00

50. YIL O.O – HIZIRREİS O.O

ATATÜRK S.S

11.00

30 AĞUSTOS O.O – 7. BORU O.O

ATATÜRK S.S

12.00

EMEK DAYANIŞMASI O.O – ULUBATLI HASAN O.O

ATATÜRK S.S

13.00

Ş. ÜMİT BALKAN O.O – 75. YIL O.O

ATATÜRK S.S

14.00

KAZIM KARABEKİR O.O – YARBAY REFİK CESUR O.O

ATATÜRK S.S

27 KASIM 2017 PAZARTESİ

10.00

A 1 – B 3 1.MAÇ

ATATÜRK S.S

11.00

C 2 – B 2 2. MAÇ

ATATÜRK S.S

12.00

A 3 – B 1 3. MAÇ

ATATÜRK S.S

13.00

C 1 – A 2 4. MAÇ

ATATÜRK S.S

28 KASIM 2017 SALI

12.00

1-2. MAÇ GALİBİ

ATATÜRK S.S

13.00

3-4. MAÇ GALİBİ

ATATÜRK S.S

30 KASIM 2017 PERŞEMBE

12.00

MAĞLUPLAR 3. LÜK MAÇI

ATATÜRK S.S

13.00

GALİPLER FİNAL

ATATÜRK S.S

BAŞKANLIK KUPASI

ERKEKLER BASKETBOL

TURNUVA FİKSTÜRÜ

A GRUBU

B GRUBU

1-ODTÜ KYOD O.O

1- ULUSAL EGEMENLİK O.O

2- DOĞA KOLEJİ

2-50. YIL O.O

3- YAHYA KAPTAN O.O

3- M. SİNAN DERELİ O.O

4- YARBAY REFİK CESUR O.O

4- 7. BORU O.O

C GRUBU

D GRUBU

1- 75.YIL O.O

1- BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ

2- KAZIM KARABEKİR O.O

2- EMEK DAYANIŞMASI O.O

3- EDEBALİ O.O

3- FATMA SEHER O.O

E GRUBU

1- HIZIRREİS O.O

2- ULUBATLI HASAN O.O

3- FORD OTOSAN O.O

ERKEKLER MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH – GÜN

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

13 KASIM 2017 PAZARTESİ

10.00

ODTÜ KYOD O.O – YARBAY REFİK CESUR O.O

ATATÜRK S.S

11.00

DOĞA KOLEJİ – YAHYA KAPTAN O.O

ATATÜRK S.S

12.00

ULUSAL EGEMENLİK O.O – 7. BORU O.O

ATATÜRK S.S

13.00

50. YIL O.O – . SİNAN DERELİ O.O

ATATÜRK S.S

14 KASIM 2017 SALI

10.00

75.YIL O.O – KAZIM KARABEKİR O.O

ATATÜRK S.S

11.00

BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ – EMEK DAYANIŞMASI O.O

ATATÜRK S.S

12.00

HIZIRREİS O.O – ULUBATLI HASAN O.O

ATATÜRK S.S

15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA

10.00

ULUSAL EGEMENLİK O.O – . SİNAN DERELİ O.O

ATATÜRK S.S

11.00

7. BORU O.O- 50. YIL O.O

ATATÜRK S.S

12.00

ODTÜ KYOD O.O – YAHYA KAPTAN O.O

ATATÜRK S.S

13.00

YARBAY REFİK CESUR O.O – DOĞA KOLEJİ

ATATÜRK S.S

16 KASIM 2017 PERŞEMBE

10.00

FORD OTOSAN O.O – HIZIRREİS O.O

ATATÜRK S.S

11.00

FATMA SEHER O.O – BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ

ATATÜRK S.S

12.00

EDEBALİ O.O – 75.YIL O.O

ATATÜRK S.S

17 KASIM 2017 CUMA

10.00

ODTÜ KYOD O.O – DOĞA KOLEJİ

ATATÜRK S.S

11.00

YAHYA KAPTAN O.O – YARBAY REFİK CESUR O.O

ATATÜRK S.S

12.00

ULUSAL EGEMENLİK O.O – 50. YIL O.O

ATATÜRK S.S

13.00

M. SİNAN DERELİ O.O – 7. BORU O.O

ATATÜRK S.S

20 KASIM 2017 PAZARTESİ

10.30

KAZIM KARABEKİR O.O – EDEBALİ O.O

ATATÜRK S.S

11.30

EMEK DAYANIŞMASI O.O – FATMA SEHER O.O

ATATÜRK S.S

12.30

ULUBATLI HASAN O.O – FORD OTOSAN O.O

ATATÜRK S.S

22 KASIM 2017 ÇARŞAMBA

10.00

A 1 – C 1 1.MAÇ

ATATÜRK S.S

11.00

B 2 – D 1 2. MAÇ

ATATÜRK S.S

B 1 – BAY 3. MAÇ

ATATÜRK S.S

12.00

E 1 – A 2 4. MAÇ

ATATÜRK S.S

28 KASIM 2017 SALI

10.00

1-2. MAÇ GALİBİ

ATATÜRK S.S

11.00

3-4. MAÇ GALİBİ

ATATÜRK S.S

30 KASIM 2017 PERŞEMBE

10.00

MAĞLUPLAR 3. LÜK MAÇI

ATATÜRK S.S

11.00

GALİPLER FİNAL

ATATÜRK S.S

banner179
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.