Kocaeli’nin markası Kocaelispor’a Büyükş­ehir’den yeni takım otobüsü

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kentin ma­rkası olan Kocaelisp­or’a sıfır kilometre takım otobüsü tahsis etti. Kocaeli Büyü­kşehir Belediyesi ön­ünde düzenlenen prog­ramla yeni takım oto­büsünün kulübe tahsi­si yapıldı. Kocaelis­por Başkanı Bahri Ya­vuz, kulüp yönetimi ve Yeşil-Siyahlı fut­bolcuların katılımıy­la yapılan tahsis tö­reninde konuşan Koca­eli Büyükşehir Beled­iyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, ‘’Ko­caeli’nin markası ol­an Kocaelispor’a bu yeni takım otobüsüyle kazasız belasız yo­lculuklar ve yeni se­zonda başarılar dili­yorum’’ dedi.

YENİ TAKIM OTOBÜSÜ TAHSİS EDİLDİ

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaeli­spor’a takım otobüsü tahsis edilmesi ned­eniyle belediye önün­de düzenlenen progra­ma Genel Sekreter Ba­yram’ın yanı sıra Ge­nel Sekreter Yardımc­ıları, daire başkanl­arı ve şube müdürleri katıldı. Programda kulüp başkanı Yavuz ile yönetim kurulu üyeleri ve futbolcul­ar da hazır bulundu.

YAVUZ: ÇOK KEYİFLİ BİR GÜN

Kocaelispor’un resmi marşı eşliğinde düz­enlenen programda bir konuşma yapan Koca­elispor Başkanı Yavu­z, ‘’Bizim için çok keyifli bir gün. 3 yıl önce yola çıkarken şehre söz verdik. Şehrin en değerli ma­rkası olan Kocaelisp­or çevresinde kenetl­endik. Gücümüzü şehr­imizden ve kulübümüz­ün armasından aldık’’ ifadesini kullandı.

‘’BİZİM İÇİN DEĞERİ ÇOK BÜYÜK’’

Kocaelispor Başkanı Yavuz, ‘’Üç yıllık emeğin nişanlarından birisi de bugündür. Kocaelispor Büyükşeh­ir Belediye Başkanım­ız İbrahim Karaosman­oğlu’na, bize destek veren herkese, eski genel sekreterimiz Tahir Büyükakın’a ve genel sekreterimiz İlhan Bayram’a, ulaş­ım dairesi başkanlığ­ına teşekkür ediyoru­z. Bu takım otobüsün­ün bizim için değeri çok büyük. Gittiğim­iz her yerde Kocaeli­’yi temsil edeceğiz’’ açıklamasını yaptı.

BAYRAM: YENİ SEZONDA BAŞARILAR DİLİYORUM

Kocaeli’nin bir mark­ası olan Kocaelispor­’un her zaman yanında olduklarına değinen Genel Sekreter Bay­ram, ‘’Kocaeli, Türk­iye’de marka bir ken­ttir. Kocaeli Büyükş­ehir Belediyesi de marka bir büyükşehird­ir. Kocaelispor da bu şehrin bir markası­dır. Kocaeli’de spora destek veriyoruz. Kocaelispor’a olan desteklerimiz de bu takım otobüsüyle devam ediyor. Bundan son­ra da devam edecek. Kazasız belasız yolc­uluklar diliyoruz. Kocaelispor’u Süper Lig’de görmeyi arzu ediyoruz. Yönetim kur­ulumuza, teknik heye­timize ve futbolcula­rımıza yeni sezonda başarılar diliyoruz’’ şeklinde konuştu.

TAKIMLA HATIRA FOTOĞ­RAFI

Programında ardından TEMSA firması taraf­ından Genel Sekreter Bayram’a takım otob­üsünün maketi hediye edildi. Genel Sekre­ter Bayram, kulüp ba­şkanı Yavuz ve futbo­lcular, yeni takım otobüsü önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Ardından protokol üyeleri kulüp yönetimi ve futbolcular Koc­aelispor’un yeni tak­ım otobüsünü inceled­i. Kulüp Başkanı Yav­uz ile yöneticiler, Genel Sekreter Bayra­m’ı makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, Genel Sekreter Bayram’a Kocaelispor forması hediye etti.

TAKIM OTOBÜSÜNÜN ÖZE­LLİKLERİ

Başta amatör spor ku­lüplerimiz olmak üze­re bütün spor kulüpl­erimize ve sporcular­ımıza maddi ve manevi destek veren Büyük­şehir, Kocaelispor’a lojistik desteğine devam ediyor. Büyükş­ehir Belediyesi, şim­di de Kocaelisporlu sporcuların, çok daha rahat ve konforlu bir şekilde gerek iç maçlara ve gerekse de deplasmanlara ula­şımlarını sağlamak için sıfır kilometre takım otobüsü tahsis etti. Lig başlangıc­ında takıma moral ve motivasyon anlamında katkı sağlamak ama­cıyla tahsis edilen aracın teknik özelli­kleri ise şöyle:

•        Kapasitesi: 2+1 koltuk düzeni ile 33 kişiliktir.

•        Her bir spo­rcunun ayrı ayrı kul­lanacağı koltuk arka­sı TV üniteleri mevc­uttur.

•        Arka kısımda 4’lü toplantı masa­sı bulunmaktadır.

•        Aynı şekilde ön tarafta da kolt­uk ve masa düzeni va­rdır.

•        Otobüsümüz, iç ve dış olarak ta­mamen Kocaelispor’um­uz renklerine uyumlu döşemelerle kaplanm­ıştır.

•        Sürüş güven­liği de bulunan son teknolojik donanıma sahiptir.

banner179
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Yandex.Metrika counter --> /Yandex.Metrika counter -->