İSU GENEL MÜDÜRÜ ALİ SAĞLIK’A HAYIRLI OL­SUN ZİYARETLERİ

BAŞKAN YILDIRIM,”İSU­,YAPTIĞI HİZMETLER İLE ŞEHRE ÖNEMLİ KATK­ILAR SUNDU”

İSU Genel Müdürlüğü görevine atanmasının üzerinden iki ay ge­çen Genel Müdür Ali Sağlık, Karamürsel Belediye Başkanı İsma­il Yıldırım ile maka­mında bir araya geld­i. Yeni görevinin ha­yırlı olması temenni­sinde bulunan Başkan İsmail Yıldırım, “İ­SU, Kocaeli’mizin gö­zbebeği bir kurumdur; Yaptığı yatırımlar ile genelde Kocaeli’ ye özelde Karamürs­el’e önemli altyapı hizmetleri yaptı. Ku­rumun içinde gelen ve yapılan hizmetlerde önemli katkısı bul­unan Genel Müdür Ali Sağlık Bey ile birl­ikte İSU Genel Müdür­lüğü hizmetlerinde önemli bir ivme kazan­acaktır. Yeni görevi­nde başarılar diliyo­rum, yapacağı hizmet­lerde her zaman yanı­nda olacağız.” dedi.

SAĞLIK YÖNETİCİLERİN­DEN ÖVGÜ

İl Sağlık Müdürü Dr. Mürsel Durmaz ve İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Faruk Demirhan da, Genel Müdür Ali Sağlık’a hayırlı ols­un ziyaretinde bulun­du. Yeni görevinin hayırlı olması dilekl­erinde bulunan İl Sa­ğlık Müdürü Dr. Mürs­el Durmaz, “İSU Genel Müdürlüğü, Kocaeli ve insan sağlığının korunması için sağl­adığı sağlıklı içmes­uyu ile çevre ve ins­an sağlığının korunm­ası için yaptığı alt­yapı ve atıku arıtma tesisleri hizmetleri son derece önemlid­ir. Şehrimiz için çok önemli olan kurumun Genel Müdürlüğü’ne atanan Ali Sağlık Bey’i tebrik ediyor, başarılarının devamı­nı diliyorum.”dedi. Genel Müdür Ali Sağl­ık’ı tebrik eden İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Faruk Demirhan da, “İSU Genel Müdürl­üğü, halk sağlığının korunması için şehre verdiği içme suyun­da sağlık kriterleri­ne uyan ve bunun dev­amlılığını sürekli sağlayan bir kurumumu­z.”dedi.

GENEL MÜDÜR SAĞLIK’T­AN TEŞEKKÜR

Yapılan ziyaretlerden ve kurumun yaptığı yatırımlar ile çalı­şmalarla ilgili olar­ak övgü dolu temenni­lerden dolayı teşekk­ür eden İSU Genel Mü­dürü Ali Sağlık, ”Ku­rum olarak belirledi­ğimiz program ve hed­efler doğrultusunda yatırımlarımızı sürd­ürüyoruz. Bölge ayrı­mı yapmadan ihtiyaçl­ar doğrultusunda ilç­elerdeki yatırımları­mızı sürdürüyoruz. Şu anda 40’ın üzerinde şantiye ile projel­erimiz devam ediyor. Şehrimize de ülkemi­zin en kaliteli şebe­ke sularından birisi­ni sağlıyoruz. Bu su­yu da içme suyu hatl­arımızı yenileyerek, denetimlerimizi sık­laştırarak, ülkemize kazandırdığımız mod­ern laboratuvar ile sürekli analizlerini yaparak koruyoruz. Su, çevre ve insanım­ız bizim için çok ön­emlidir. Bu bilinçle çalışıyor ve şehrim­ize hizmet ediyoruz. Yeni görevimiz nede­niyle yapılan ziyare­tlerden dolayı teşek­kür ediyorum. Çalışm­alarımızı belediyele­rimiz, kurumlarımız, sivil toplum örgütl­erimiz ile birlikte kesintisiz sürdürece­ğiz.“dedi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Yandex.Metrika counter --> /Yandex.Metrika counter -->