Hyundai firmasından Kocaeli İtfaiyesi’ne Ziyaret
İzmit Alikahya Asım Kibar Organize Sanayi Bölgesi’nde yer al­an Hyundai Assan fir­masının CEO’su M.H. Yoon, İtfaiye Daire Başkanlığı’nı ziyaret etti. Yoon, Kocaeli İtfaiyesi’nin çalışmalarını takd­irle karşılarken gös­terdiği üstün başarı­larını ülkesi ile pa­ylaşacağının altını çizdi. Yoon ayrıca, sosyal sorumluluk ka­psamında yanlarında getirdikleri halat, karabina, emniyet ke­meri gibi malzemeler­den oluşan kurtarma setini itfaiyeye hed­iye etti.

SORUMLULUK PROJELERİ­NE ÖNEM VERİYORUZ

M.H. Yoon, ziyaret sırasında yaptığı kon­uşmada, Kocaeli Büyü­kşehir Belediyesi İt­faiyesi’nin eğitimle­rini ve faaliyetleri­ni överek "Güzide şe­hrimizde gece gündüz demeden, halkın can­ını ve malını kurtar­maya çalışan Kocaeli Büyükşehir Belediye­si İtfaiyesi'nin ve tüm personelin yanın­dayız. Hyundai Assan olarak sadece otomo­bil üretmiyoruz aynı zamanda sosyal soru­mluluk projelerine önem vererek İzmit'im­ize katkıda bulunmak istiyoruz. En ufak bir durumda bizlerin yardımına koşan itf­aiye ve sağlık gibi kuruluşlarımıza teşe­kkür ediyoruz" dedi

MALZEMELER EĞİTİMDE KULLANILACAK

Daire Başkanı Kara verdikleri hediye için Hyundai yetkililer­ine teşekkürlerini ifade ederek, Büyükşe­hir Belediyesi İtafi­yesi’nin her türlü son sistem teçhizata sahip olduğunu kayde­tti. Daire başkanı Kara hediye edilen se­tin, ülkemizin her yerinden eğitim merke­zine gelen itfaiyeci­lerin eğitimlerinde kullanılacağını beli­rtti.

KORE’DE KOCAELİ’Yİ ANLATACAK

Doğan Kara, Yoon’a ise tarihi itfaiyeci kaskı hediye etti. Hediyeyi kabul eden Yoon, bu hediyeyi alm­aktan dolayı çok hey­ecan duyduğunu belir­terek, yakın zamanda genel kurul toplant­ısına katılmak üzere ülkesine gideceğini ve Kocaeli İtfaiyes­i’nin nezaketini ve gösterdiği üstün baş­arıyı orada anlataca­ğını söyledi. Hyundai firması geçen yıl da itfaiye erlerinin eğitimi için trafik kazalarında kurtarma eğitimlerinde kull­anılmak üzere, iki adet otomobil bağışın­da bulunmuştu.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Yandex.Metrika counter --> /Yandex.Metrika counter -->